​Drzwi Otwarte i Gra Wydziałowa 2024 na WPAE UWr!

Karol Greinert - 23 Kwiecień, 2024 - 09:58

Drzwi Otwarte na Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego odbyły się w tę niedzielę i przyciągnęły do Wrocławia wiele maturzystów i maturzystek! Były to pierwsze stacjonarne Drzwi Otwarte po przerwie, dlatego bardzo się cieszymy, że tak licznie wzięliście w nich udział!
Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla młodzieży licealnej - grę wydziałową ze stanowiskami do zabezpieczania dowodów zbrodni, wirtualną rzeczywistością, z tajemniczymi kodami QR rozmieszczonymi w całym budynku, i hasłem, które drużyny musiały odgadnąć, by zdobyć cenne nagrody! Była niesamowicie emocjonująca symulacja rozprawy sądowej przygotowana przez studentów i studentki z Uniwersyteckiej Poradni Prawnej i ELSA Wrocław, stoisko rekrutacyjne pań z dziekanatu, które opowiadały o ofercie edukacyjnej wydziału i zasadach rekrutacji, a także stoisko ELSA Wrocław i Koła Kryminalistyki, na których studenci zachęcali swoich młodszych kolegów do działalności studenckiej w wolnym czasie po zajęciach w murach uczelni. Oczywiście wszystkich gorąco powitał gospodarz wydziału,  pan dziekan prof. Jacek Przygodzki - on także wręczył nagrody zwycięzcom gry wydziałowej.
Rekrutacja na kierunki takie jak prawo, administracja, ekonomia, kryminologia, prawo e-biznesu i wiele innych ciekawych kierunków także w języku angielskim na WPAE już od 3 czerwca. Zapraszamy Was już dzisiaj do zapoznania się z ofertą studiów na www.rekrutacja.uni.wroc.pl
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.
Fot. Agata Mitek